Image
Image

Pracownia
architektoniczna INNT

POZNAJ PRACOWNIĘ
PROJEKTOWANIA WNĘTRZ INNT

Studio architektury wnętrz INNT prowadzone przez architekt Paulinę Drzas, które specjalizuje się w nowoczesnej aranżacji i minimalistycznym projektowaniu wnętrz. Jesteśmy prężnie rozwijającą się firmą stawiającą na indywidualne podejście do każdego klienta. Do każdego projektu podchodzimy z dużą dozą staranności i profesjonalizmem, rozumiemy, że realizowane projekty wnętrz to przestrzeń życia na wiele kolejnych lat, dlatego dbamy zarówno o estetykę jak i funkcjonalność rozwiązań. Każdy realizowany projekt wnętrza dopracowany jest zarówno w najmniejszych detalach jak i ze zrozumieniem i wyczuciem całej przestrzeni. Dbamy, aby nasza pracownia wnętrz zawsze spełniała oczekiwania klientów.

STUDIO
ARCHITEKTURY WNĘTRZ

Realizuje projekty w szerokim zakresie odpowiedzialności. Pomagamy opracować projekty pojedynczych pomieszczeń jak i projektujemy kompleksowe plany dla całego mieszkania lub domu. Współpracujemy z zaufanymi partnerami na terenie polski i pomagamy przeistoczyć realizowany projekt wnętrza na rzeczywistą realizację. Dbamy przy tym, aby wypracowane wraz z klientem rozwiązania zostały zrealizowane zgodnie z ustaleniami projektu.

JAK PRZEBIEGA
WSPÓŁPRACA?

Proces projektowania odbywa się w ścisłej współpracy pomiędzy klientem a naszą pracownią. Po wstępnym wywiadzie i inwentaryzacji prowadzimy serie rozmów na temat możliwości i oczekiwań klienta oraz rozwiązań jakie możemy zaoferować. Dzięki technikom wizualizacji możemy zaprezentować gotowe obrazy prezentujące koncepcję naszej pracowni jaką wypracowaliśmy dla wybranego pomieszczenia. Na dalszych etapach nasze studio przygotowuje dobór materiałów i kolorystyki, zarówno dla elementów stałych jak podłogi, blaty, fronty jak i dodatków takich jak zasłony, obicia, kolory farb. Wszystko z dbałością o szczegóły i balans pomieszczenia.

Image
Image

Co wyróżnia naszą pracownię
projektowania wnętrz?

MINIMALIZM W PODEJŚCIU DO PROJEKTOWANIA. Wierzymy, że minimalistyczny wystrój wnętrz przemawia swoją prostotą i elegancją wyrastając poza chwilową modę. Dzięki temu projektowane wnętrza są nie tylko praktyczne, ale także ponadczasowe.

ŚWIEŻE PODEJŚCIE, NOWOCZESNE PROJEKTY. Pracujemy wykorzystując osiągnięcia z dziedzin technologii, materiałoznawstwa oraz projektowania, dzięki czemu realizujemy nowoczesne, trwałe i praktyczne przestrzenie.

KOLORYSTYKA WNĘTRZ w oparciu o kolory ziemi i naturalne materiały. Pracownia projektowania wnętrz INNT czerpie z bogatego doświadczenia stylistów i projektantów z całego świata. Przy wielu projektach wykorzystujemy paletę kolorów ziemi, naturalne barwy i odcienie. Stawiamy także duży nacisk na wykorzystanie naturalnych materiałów, dzięki czemu budujemy przyjazną atmosferę i mikroklimat projektowanego wnętrza.

HARMONIA WE WNETRZACH. Balans jest podstawą każdego projektu realizowanego przez naszą pracownię projektowania wnętrz. Kieruje nami odpowiednie wyważenie elementów i kolorystyki wnętrza, harmonijne projekty, duża dbałość o zachowanie równowagi.

KLIMAT WNĘTRZ i pozytywne wrażenia. Rozumiemy, że projektowane wnętrza to nie tylko pusta przestrzeń, lecz także wrażenia, klimat, uczucia. Jako studio architektury wnętrz stawiamy na uzyskanie przyjaznego, ciepłego, nowoczesnego wrażenia projektowanej przestrzeni.

KOLORYSTYKA
ZIEMI WE WNĘTRZACH

Nasza pracownia architektoniczna stawia na harmonię z naturą i kolorystykę ziemi. Pastelowe odcienie brązu, zieleni, szarości dobrze komponują się w jednolitą, uzupełniającą się całość, rozjaśniają otoczenie i sprawiają wrażanie naturalnych. Takie projekty tworzą niezatarty, ale delikatny klimat, ciepłe, ale czyste wrażenie obcowania z naturą. Zestawione z naturalnymi materiałami jak kamień, drewno czy szkło oddają ducha naszej pracowni architektonicznej oraz Państwa przyszłych wnętrz.

MINIMALIZM
OZNACZA PONADCZASOWOŚĆ

Studio architektury wnętrz INNT koncentruje się na minimalistycznym wzornictwie, wykorzystaniu dużych, jednolitych płaszczyzn i brył. Pozwala to na wizualne powiększenie projektowanego wnętrza i uzyskaniu ponadczasowego efektu. Nasza pracownia wypracowała i nadal rozwija styl czystej, minimalistycznej przestrzeni, która broni się niezależnie od przemijającej mody. Projektując wnętrze mamy na uwadze, że będzie ono wykorzystywane przez wiele lat, o każdej porze roku, wypełnione zróżnicowanym, codziennym życiem i całym wachlarzem emocji.

WIZUALIZACJE
PROJEKTÓW WNĘTRZ

Pracownia architektury wnętrz INNT wykorzystuje nowoczesne oprogramowanie do wizualizacji przestrzeni, dzięki czemu nasze projekty możesz zobaczyć jeszcze przed ich realizacją. Podczas prac nad projektem wnętrza, rozplanowaniem elementów i doborem materiałów oraz kolorystyki nasza pracownia projektowania wnętrz przygotowuje szczegółowe wizualizację pomieszczeń pozwalające na ocenę efektów już na wczesnym etapie prac. Dzięki temu cały proces jest intuicyjny i pozwala na uzyskanie doskonałych efektów.

STUDIO
ARCHITEKTURY WNĘTRZ INNT

Pracownia architektoniczna INNT oferuje swoje usługi dla klientów z Warszawy oraz całego kraju. Mamy doświadczenie w pracy na odległość, aby zapewnić dyskrecję, efektywność i nie zaburzać codziennego życia mieszkańców. Stosowane przez nas techniki projektowe i wizualizacje pozwalają skutecznie zaplanować projekt wnętrza przez internet, jednak jako studio architektury wnętrz lubimy bezpośredni kontakt z projektowaną przestrzenią. 
Zespół INNT tworzą ludzie, dla których znaczenie w projektowaniu wnętrz mają nie tylko sztuka, estetyka i funkcjonalność, ale przede wszystkim indywidualne skupienie się na potrzebach i oczekiwaniach klienta. To właśnie w pracowni INNT spotyka się innowacyjność, kreatywność, pasja z uważnością, funkcjonalnością i dbałością o harmonię nastrojów wszystkich mieszkańców. Pracownia architektoniczna INNT współpracuje z najlepszymi specjalistami branżowymi na rynku. Łączymy autorskie podejście z walorami pracy zespołowej, otwierając się na współpracę z wiodącymi autorytetami w dziedzinach, które są nieodłącznie związane z architekturą wnętrz.

Układ funkcjonalny
na start

Układ funkcjonalny to nic innego jak graficzne przedstawienie rozkładu pomieszczeń i wyposażenia. Na podstawie szczegółowych rozmów z klientem, po omówieniu oczekiwań, zakresu potrzeb, budżetu powstaje w pierwszej kolejności właśnie projekt funkcjonalny. Zakres prac na tym etapie obejmuje rozplanowanie poszczególnych funkcji wszystkich elementów w oparciu o rysunki płaskie wnętrza. Wykonanie projektu funkcjonalnego pomieszczeń jest zatem podstawą do zaplanowania wygodnego i ergonomicznego mieszkania. Gwarantuje przemyślany układ ścian działowych, komfortowe ustawienie mebli, rozplanowanie oświetlenia, sprzętu w kuchni i łazience oraz przyczynia się do wstępnego oszacowania budżetu pełnej realizacji. To właśnie na etapie projektu funkcjonalnego mamy możliwość zadbania o doskonałą funkcjonalność mieszkania, możemy wybrać, jakie meble i sprzęty domowe będą dla nas najbardziej optymalne w użytkowaniu. Zadbamy o dostępność miejsc do przechowywania, rozplanujemy układ sanitariatów, rozpracujemy trójkąt roboczy w kuchni, czy też odnajdziemy „własny kąt” dla naszego zwierzaka.

Na początek
poznajmy się

Etap rozmów na temat preferencji klienta, analizy potrzeb wszystkich mieszkańców, możliwości budżetu to konieczny warunek powstania wymarzonej aranżacji. Ważne dla pracowni INNT jest przede wszystkim wsłuchanie się w oczekiwania inwestora. Przyjmując zatem szczegółowy wywiad z klientem jako wytyczne, podpisujemy umowę i podejmujemy się opracowania układu funkcjonalnego pomieszczeń. Pierwszym i jednocześnie niezbędnym krokiem w projektowaniu, a szczególnie w przygotowaniu pełnego kompleksowego projektu wnętrz jest wykonanie inwentaryzacji, czyli pomiaru wnętrza i oszacowanie jego potencjału. To niezwykle ważny i potrzebny element współpracy, gdyż pozwala projektantowi poznać pomieszczenie oraz otaczającą je przestrzeń.

Co to jest
koncepcyjny projekt wnętrz

Projekt koncepcyjny to estetyczna propozycja organizowanej przestrzeni wykonana w oparciu o układ funkcjonalny pomieszczeń i samego wyposażenia. Jest to niezwykle ważny etap, który stanowi bazę dla dalszego rozwoju projektu. Mając zatem zaakceptowany przez klienta, końcowy rzut graficzny z układem funkcjonalnym przystępujemy do dalszego etapu, a jest nim przygotowanie podstawowej dokumentacji technicznej. Projekt koncepcyjny zawiera zatem szczegółowe rysunki płaskie 2D: rozrysowany układ funkcjonalny wnętrza; schemat wyburzeń oraz nowych ścian; schemat przyłączy hydraulicznych; grzewczych; schemat elektryki z zaznaczoną lokalizacją punktów świetlnych, włączników i gniazdek.

Kompleksowe opracowanie
projektu wnętrz

Projekt kompleksowy to pełny efekt współpracy architekta wnętrz z klientem. Zawiera realizację wszystkich etapów projektowania wnętrz, a uzupełniony jest w niezbędny dla procesu wykonawczego szczegółowy spis materiałów potrzebnych do realizacji. Klient otrzymuje komplet wizualizacji 3D, które pozwalają klientowi zobrazować sobie końcowy efekt, jaki zamierzamy otrzymać. Jednocześnie dołączenie dokumentacji technicznej zawierającej schemat rozmieszczenia pomieszczeń, układ ścian, schemat wszystkich instalacji: elektrycznych, hydrauliki, sposobu wykończenia ścian, podłóg, sufitów, zabudów meblowych gotowych i na wymiar udzieli firmom wykonawczym wskazówek do dokładnej realizacji projektu. Na tym etapie klient również otrzymuje wstępny kosztorys inwestorski. 

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

info circle light  Paulina Drzas - architekt

info circle light  NIP: 5632264782

info circle light  Warszawa

envelope light  kontakt@innt.pl

phone light  601 742 617

 

 

Szukasz architekta wnętrz? Napisz do nas

Email *
Telefon
Napisz do nas *

Wypełnienie formularza oznacza wyrażenie zgody na przetwarzanie przez firmę INNT Paulina Drzas posługującą się numerem NIP 5632264782, REGON 388883875 podanych w formularzu danych osobowych w celu udzielenia odpowiedzi na zadane pytanie i w zależności od treści zapytania przedstawienia oferty. Więcej informacji

Przeciągnij i upuść pliki w to miejsce Przeglądaj pliki