Image
Image

Pracownia
architektoniczna INNT

POZNAJ PRACOWNIĘ
PROJEKTOWANIA WNĘTRZ INNT

Studio architektury wnętrz INNT prowadzone przez architekt Paulinę Drzas, które specjalizuje się w nowoczesnej aranżacji i minimalistycznym projektowaniu wnętrz. Jesteśmy prężnie rozwijającą się firmą stawiającą na indywidualne podejście do każdego klienta. Do każdego projektu podchodzimy z dużą dozą staranności i profesjonalizmem, rozumiemy, że realizowane projekty wnętrz to przestrzeń życia na wiele kolejnych lat, dlatego dbamy zarówno o estetykę jak i funkcjonalność rozwiązań. Każdy realizowany projekt wnętrza dopracowany jest zarówno w najmniejszych detalach jak i ze zrozumieniem i wyczuciem całej przestrzeni. Dbamy, aby nasza pracownia wnętrz zawsze spełniała oczekiwania klientów.

STUDIO
ARCHITEKTURY WNĘTRZ

Realizuje projekty w szerokim zakresie odpowiedzialności. Pomagamy opracować projekty pojedynczych pomieszczeń jak i projektujemy kompleksowe plany dla całego mieszkania lub domu. Współpracujemy z zaufanymi partnerami na terenie polski i pomagamy przeistoczyć realizowany projekt wnętrza na rzeczywistą realizację. Dbamy przy tym, aby wypracowane wraz z klientem rozwiązania zostały zrealizowane zgodnie z ustaleniami projektu.

JAK PRZEBIEGA
WSPÓŁPRACA?

Proces projektowania odbywa się w ścisłej współpracy pomiędzy klientem a naszą pracownią. Po wstępnym wywiadzie i inwentaryzacji prowadzimy serie rozmów na temat możliwości i oczekiwań klienta oraz rozwiązań jakie możemy zaoferować. Dzięki technikom wizualizacji możemy zaprezentować gotowe obrazy prezentujące koncepcję naszej pracowni jaką wypracowaliśmy dla wybranego pomieszczenia. Na dalszych etapach nasze studio przygotowuje dobór materiałów i kolorystyki, zarówno dla elementów stałych jak podłogi, blaty, fronty jak i dodatków takich jak zasłony, obicia, kolory farb. Wszystko z dbałością o szczegóły i balans pomieszczenia.

Image
Image

Co wyróżnia naszą pracownię
architektury wnętrz?

MINIMALIZM w podejściu do projektowania. Wierzymy, że minimalistyczny wystrój wnętrz przemawia swoją prostotą i elegancją wyrastając poza chwilową modę. Dzięki temu projektowane wnętrza są nie tylko praktyczne, ale także ponadczasowe.

ŚWIEŻE PODEJŚCIE, nowoczesne projekty. Pracujemy wykorzystując osiągnięcia z dziedzin technologii, materiałoznawstwa oraz projektowania, dzięki czemu realizujemy nowoczesne, trwałe i praktyczne przestrzenie.

KOLORYSTYKA w oparciu o kolory ziemi i naturalne materiały. Pracownia projektowania wnętrz INNT czerpie z bogatego doświadczenia stylistów i projektantów z całego świata. Przy wielu projektach wykorzystujemy paletę kolorów ziemi, naturalne barwy i odcienie. Stawiamy także duży nacisk na wykorzystanie naturalnych materiałów, dzięki czemu budujemy przyjazną atmosferę i mikroklimat projektowanego wnętrza.

HARMONIA we wnętrzach. Balans jest podstawą każdego projektu realizowanego przez naszą pracownię projektowania wnętrz. Kieruje nami odpowiednie wyważenie elementów i kolorystyki wnętrza, harmonijne projekty, duża dbałość o zachowanie równowagi.

KLIMAT i pozytywne wrażenia. Rozumiemy, że projektowane wnętrza to nie tylko pusta przestrzeń, lecz także wrażenia, klimat, uczucia. Jako studio architektury wnętrz stawiamy na uzyskanie przyjaznego, ciepłego, nowoczesnego wrażenia projektowanej przestrzeni.

KOLORYSTYKA
ZIEMI

Nasza pracownia architektoniczna stawia na harmonię z naturą i kolorystykę ziemi. Pastelowe odcienie brązu, zieleni, szarości dobrze komponują się w jednolitą, uzupełniającą się całość, rozjaśniają otoczenie i sprawiają wrażanie naturalnych. Takie projekty tworzą niezatarty, ale delikatny klimat, ciepłe, ale czyste wrażenie obcowania z naturą. Zestawione z naturalnymi materiałami jak kamień, drewno czy szkło oddają ducha naszej pracowni architektonicznej oraz Państwa przyszłych wnętrz.

MINIMALIZM
OZNACZA PONADCZASOWOŚĆ

Studio architektury wnętrz INNT koncentruje się na minimalistycznym wzornictwie, wykorzystaniu dużych, jednolitych płaszczyzn i brył. Pozwala to na wizualne powiększenie projektowanego wnętrza i uzyskaniu ponadczasowego efektu. Nasza pracownia wypracowała i nadal rozwija styl czystej, minimalistycznej przestrzeni, która broni się niezależnie od przemijającej mody. Projektując wnętrze mamy na uwadze, że będzie ono wykorzystywane przez wiele lat, o każdej porze roku, wypełnione zróżnicowanym, codziennym życiem i całym wachlarzem emocji.

WIZUALIZACJE
PROJEKTÓW WNĘTRZ

Pracownia architektury wnętrz INNT wykorzystuje nowoczesne oprogramowanie do wizualizacji przestrzeni, dzięki czemu nasze projekty możesz zobaczyć jeszcze przed ich realizacją. Podczas prac nad projektem wnętrza, rozplanowaniem elementów i doborem materiałów oraz kolorystyki nasza pracownia projektowania wnętrz przygotowuje szczegółowe wizualizację pomieszczeń pozwalające na ocenę efektów już na wczesnym etapie prac. Dzięki temu cały proces jest intuicyjny i pozwala na uzyskanie doskonałych efektów.

STUDIO
ARCHITEKTURY WNĘTRZ INNT

Pracownia architektoniczna INNT oferuje swoje usługi dla klientów z Warszawy oraz całego kraju. Mamy doświadczenie w pracy na odległość, aby zapewnić dyskrecję, efektywność i nie zaburzać codziennego życia mieszkańców. Stosowane przez nas techniki projektowe i wizualizacje pozwalają skutecznie zaplanować projekt wnętrza przez internet, jednak jako studio architektury wnętrz lubimy bezpośredni kontakt z projektowaną przestrzenią.